Başbakan’dan Edirne’ye selam

Edirne Gundem Medya 01 Şubat 2013 Yorumlar Kapalı
Başbakan’dan Edirne’ye selam

AK Parti Edirne Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Geçtiğimiz Sağlık Bakanı Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret için Ankara’da bulunan AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Top, Yunus Ekşi, Hüseyin Yıldırım, Oktay Topalova, Kerem Arda, Tolga Şenbaş, Mustafa Bilginer ve Edirneli iş adamı Güçhan Sanal, Bakan Müezzinoğlu ziyareti öncesi Başbakan Erdoğan’ı ziyaret etti. Başbakan Erdoğan’a Edirne’ye verdiği onur için teşekkür eden Edirne heyeti, Edirnelilerin beklentilerini iletti.

Başbakan Erdoğan ise AK Parti heyeti aracılığıyla Edirnelilere selamlarını gönderirken, Edirne’ye verdiği önemin altını bir kez daha çizdi. Osmanlı’ya Başkentlik yapan Edirne’nin olması gerektiği yerde olmadığını dile getiren Başbakan Erdoğan, iktidar olarak Edirne’ye hizmetlerin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini vurguladı.  Bundan sonra Edirne’nin de bir bakanı olduğuna dikkat çeken Başbakan Erdoğan, bu nedenden dolayı Edirnelilerin çok şanslı olduğunu vurguladı.

AK Parti teşkilatlarının üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini de vurgulayan Başbakan Erdoğan, önümüzdeki aylarda Edirne’ye gelmek için bir proğram hazırlığında olduğunu da vurguladı.