‘ÖZEL TRAKYA’NIN MİNİK KONUKLARI!

Edirne Gundem Medya 12 Nisan 2012 Yorumlar Kapalı
‘ÖZEL TRAKYA’NIN MİNİK KONUKLARI!

Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri Özel Trakya Hastanesi’ni ziyaret etti. Öğrenciler, sağlıklı yaşam için yapılması gerekenler ve hastaneye geldiklerinde ne tür işlemler yapıldığı konularında bilgiler aldılar.

Zübeyde Hanım Anaokulu Öğretmenleri Şeyma Saraç, Dilbeste Yavuz nezaretinde 18 öğrenci Özel Trakya Hastanesi’ni ziyaret etti.

Öğrenciler Acil Servisi gezerek yapılan uygulamalar hakkında bilgiler aldılar. Görevli hemşire steteskopla öğrencilerin kalplerini dinleyerek bilgiler verdi.

Laboratuvarı gezen öğrencilere Özel Trakya Hastanesi Laborantı Irmak Şenyurt tarafından, laboratuvarda yapılan işlemler hakkında bilgiler verildi.

Başhekim Yardımcısı Dr. Deniz Kırçuval ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Mine Atlığ’ı da ziyaret eden öğrenciler, uygulanan işlemler ve hastalıklardan korunma yöntemleriyle ilgili bilgilendirildi.

Özel Trakya Hastanesi Halkla İşler Sorumlusu Meltem Sipahi, hastaların yattığı odaları gezen öğrencilere, yatan hastaneler ne tür tedaviler uygulandığı konusunda bilgiler verdi.

Daha sonra öğrencilere hastane bünyesinde bulunan Simit Sarayında ikramda bulunuldu.